Pierwszymi mieszkańcami Naszej Zagrody stali się  Leo i Rudy- chłopaki alpaki. Obydwaj pochodzą z hodowli w miejscowości Szyszyńskie Holendry, niedaleko Konina. Podczas odwiedzin w tym pięknym miejscu zakochaliśmy się w alpakach, o których wcześniej niewiele wiedzieliśmy.

Nasze alpaki to niezwykle łagodne zwierzęta, o urzekającym spojrzeniu, miłe w dotyku, z którymi można spędzać czas zapominając o zegarku. Można je głaskać, przytulać, karmić i patrzeć na nie bez końca. Obcowanie z nimi daje poczucie całkowitego odprężenia i rozładowania emocji.

 

 

 

 

 

 

Niedługo potem do chłopaków dołączył Borys- szczeniak rasy leonberger, który przyjechał do nas z okolic Częstochowy.

Borys to pocieszny psiak, o ogromnej posturze i jeszcze większym sercu. Kocha wszystkich i do każdego pragnie się przytulić.

 

 

Cała trójka świetnie się dogaduje. Miejsca mamy jednak nadal sporo, więc już niedługo dołączą do nich kolejni przyjaciele. Ale to na razie tajemnica i może będzie niespodzianka dla wszystkich na wiosnę.

 

 

 

 

Nad bezpieczeństwem całej zagrody czuwa nasz Brando- 5 letni owczarek niemiecki długowłosy. Ten pies lubi się przytulać tylko do naszych dzieci.

 

 

ŚWINKI

Wiosną 2018r dołączyły do nas 2 mikro-świnki Moli i Pepa. Mimo iż są siostrami to posiadają zupełnie różne charaktery. Blondynka Pepa ma swoje na zdanie na każdy temat i chodzi własnymi ścieżkami. Moli natomiast uwielbia kontakt z człowiekiem, lubi się przytulać i wchodzić na kolana zwłaszcza przed snem.

KÓZKA I OWIECZKA

Skontaktuj się z nami

mail: naszazagroda@onet.pl

tel. 506-105-749

ul. Kłeckoska 73

Gniezno 62-200

Nasz Facebook

 

Wizyta w Naszej Zagrodzie po uzgodnieniu telefonicznym.