Opieka nad zwierzętami jest jedną z form działalności firmy Nasza Zagroda Alpaki i Przyjaciele. Oferujemy Państwu całoroczną opiekę nad zwierzętami, w warunkach domowych. Mamy 24 letnie doświadczenie w opiece nad zwierzętami własnymi i powierzonymi. Posiadamy kwalifikacje do opieki nad zwierzętami, ukończyliśmy kursy hodowli alpak, alpakoterapii, hodowli osłów, onoterapii i animaloterapii. Państwa zwierzęta będą traktowane jak nasze własne. Oprócz właściwej opieki otrzymają codziennie dużą dawkę czułości i pieszczot od nas i naszych dzieci. Zwierzęta mają do dyspozycji dom i ogród o powierzchni 3000 m2. Państwa pupile będą mogły nocować na ogrodzie, w zagrodach, w budach, w domu, przy naszych łóżkach... a jeżeli są do tego przyzwyczajone, także z nami. W Zwierzak-Opiece zwierzęta mogą się socjalizować z naszymi psami, alpakami i świnkami. Przyjmujemy nie więcej niż 5 zwierząt jednocześnie, aby móc każdemu z nich poświęcić odpowiednią ilość czasu. Opiekujemy się wszystkimi rasami psów poza tymi agresywnymi, oraz innymi zwierzętami domowymi poza kotami. Zwierzęta mogą przebywać u nas od kilku godzin do kilku miesięcy w zależności od potrzeb. Świadczymy także usługę codziennej opieki nad zwierzętami np. podczas państwa pobytu w pracy.

 

Zapraszamy do odwiedzenia nas w celu zapoznania się z warunkami w jakich będzie przebywał u nas Państwa pupil.

 

Prosimy o zabranie ze sobą książeczki zdrowia zwierzęcia wraz z aktualnymi szczepieniami oraz niezbędnego wyposażenia np.ulubionej zabawki.

 

 

 

 

Zapraszamy również na naszego Facebooka gdzie prezentujemy aktualności z naszej codziennej działalności

Oferujemy:

-całodobową opiekę

-nocleg

-wyżywienie według zaleceń właścicieli, bądź przygotowane przez nas na miejscu

-socjalizację z alpakami, psami i świnkami

-zabawę

-podawanie leków

-kąpiel na życzenie

-opiekę dzienną lub na godziny w cenie ustalanej indywidualnie

 

 

Cena: od 35zł w zależności od wielkości psa i zakresu usług

W okresie Świąt i długich weekendów cena wzrasta o 20%

 

Dodatkowo odpłatnie możliwość długich spacerów, bądź kąpieli w jeziorze jeśli wymaga tego charakter zwierzęcia, w razie konieczności wizyta u weterynarza i innych w zależności od potrzeb zwierzęcia

 

 

Wystawiamy faktury

Skontaktuj się z nami

mail: naszazagroda@onet.pl

tel. 506-105-749

ul. Kłeckoska 73

Gniezno 62-200

Nasz Facebook

 

Wizyta w Naszej Zagrodzie po uzgodnieniu telefonicznym.