Moli i Peppa- nowi mieszkańcy Naszej Zagrody

Jesień przed nami. Przez cały czas będziemy aktywni.W tygodniu zapraszamy szkoły i przedszkola na zajęcia ze zwierzętami i wspólną zabawę na świeżym powietrzu połączoną np. z pieczeniem ziemniaków lub kiełbasek. W weekendy Nasza Zagroda jest otwarta dla gości indywidualnych. Zarówno Goście indywidualni jak i grupy zorganizowane są mile widziane cały rok. Zwierzęta pięknie prezentują się wśród kolorowych liści lub śniegu. Jedyne co nas może wystraszyć to deszcz. Organizujemy też nadal urodziny dla dzieci, aż do czasu przyjścia słotnej jesieni lub zimy. Przez cały rok organizujemy lekcje wyjazdowe w szkołach. Przedstawiamy w nich życie i zwyczaje naszych alpak. Przez cały czas jest też otwarta nasza domowa opieka nad zwierzętami. Podczas wyjazdu można pozostawić u nas swoje zwierzaki. Mają do dyspozycji dom i wybiegi. Szczegóły dostępne na naszej stronie internetowej. Zapraszamy Gości po uzgodnieniu telefonicznym 506-105-749 i 501-164-372. Do zobaczenia.

Mimo kalendarzowej jesieni, w Naszej Zagrodzie nadal gościło lato. Wspaniała pogoda zachęcała do organizowania urodzin, spotkań dla szkół i przedszkoli, a w weekendy odwiedzali nas goście indywidualni. Nie sposób było się nudzić, bo oprócz naszych zwierzątek, gościły u nas też pieski, których właściciele zostawili je pod naszą opieką. Nadal będziemy działać, bo nie boimy się jesiennego chłodu, mamy przecież malinową herbatę i rozpalamy ognisko.

Tasia i Mela- nowi mieszkańcy Naszej Zagrody

Chcielibyśmy przestawić Państwu nową możliwość spędzenia wolnego czasu w Naszej Zagrodzie.Chcemy zaproponować warsztaty rozwojowe, czyli:-uznaną metodę wspierania zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, która dodatkowo poprawia samopoczucie-innowacyjną formę, która jest połączeniem nowych osiągnięć psychologii pozytywnej z siłami natury-przyjazną atmosferę-spotkania w grupie rówieśników-dobroczynną bliskość natury, kontakt ze zwierzętami na świeżym powietrzu- solidną porcję wiedzy połączoną z treningiem radzenia sobie w trudnych sytuacjach- 2 dniową formułę warsztatów, którą łatwo wkomponować w codzienne życie.Już niedługo poinformujemy Państwa o szczegółach naszych pierwszych feryjnych warsztatów. Śledźcie nasz fanpage aby być na bieżąco.

Skontaktuj się z nami

mail: naszazagroda@onet.pl

tel. 506-105-749

ul. Kłeckoska 73

Gniezno 62-200

Nasz Facebook

 

Wizyta w Naszej Zagrodzie po uzgodnieniu telefonicznym.